ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

שמשיות לגינה

מעוניינים בדגמי שמשיות לגינה המהווים דגמי מותג של ממש ? במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד הכל על שמשיות לגינה, ולדעת כיצד יש לבחור אותן כנדרש. המאמר יעסוק במספר סוגים של שמשיות לגינה: שמשיות שולחן, ושמשיות להצבה על הקרקע ללא השולחן: שמשיות עם בסיסי בטון, שמשיות לשינוע ממקום למקום, ושמשיות עם רגל צד אשר נתפסת ממעלה גוף ההצללה ולא מתחתיו כבדרך כלל:

שמשיות לגן במבחר עיצובים

שמשיות השולחן הן שמשיות המיועדות לשולחן גינה. שולחן זה עשוי בדרך כלל מעץ ויש לו חור מרכזי אשר מוט השמשיה נתפס בו באמצעות מגרעת. המגרעת השניה של השמשיה היא בסיס להצבה מתחת לאדמה או להנחה על הקרקע. שמשיות לגינה המהוות שמשיות שולחן משמשות לישיבה סביב השולחן עבור התכנסויות ארוכות הנערכות בגינה, וכן ניתן להוציאה מן השולחן על מנת שתתפקד כשמשיה רגילה.
 

שמשיות עם בסיסי בטון

 
שמשיות עם בסיסים כבדים המבקשים לקבע את יציבותה על הקרקע. הבסיסים עשויים מבטון וניתן לחפור אותם באדמה או להניחם על הקרקע כרגיל. שמשיות לגינה על בסיס בטון משמשות כפתרון הצללה יעיל ונוח, אך מומלץ להניח את הבטון על הקרקע ללא קיבועו מתחתיה רק אם ישנו חפץ כלשהו שמסתיר אותו, על מנת למנוע היתקלות כואבת ומסוכנת בו. אנו ממליצים להציב מבנה גבוה כמו שולחן קטן מעל לבסיס הבטון על מנת להסתירו ולהגביר את הבטיחות שעה שתתהלכו בגינה.
 שימשיות יוקרתיות לגן

שמשיות בעלות יכולת שינוע

מדובר בדגמי שמשיות עם בסיס בטון אשר מתחתיו ישנם גלגלים. שמשיות אלו לא נועדו לקיבוע בקרקע אלא להנחה עליה. מתאים למיטות שיזוף לגינה וניתן להזיז שמשיות לגינה מסוג זה לנקודות שונות בגינה לפי דרישה.
 

שמשיות עם רגל צד

 מדובר בשמשיות אשר המוט היוצא מן הבסיס מתחלק לשני חלקים היוצרים זוויות קהות אחד עם השני. ניתן לשלוט בזווית ובכך לשנות את כיוון ההצללה של שמשיות לגינה מסוג זה.

שמשיות בצורות שונות

 
בנוסף לצורות העגולות הידועות והמוכרות לנו ניתן לרכוש שמשיות בצורות שונות כמו משושים, מתומנים וריבועים. חשוב להתייעץ עם אדריכל נוף או מומחה לתכנון ערים לשם קביעת הצורה של שמשיות לגינה שברצונכם להציב.
 
עיצוב גינה איכותי מתחיל בחשיבה על ריהוט הגן! צוות אואזיס שמח לעמוד לרשותכם עם קולקציית ריהוט גן מרהיבה הכוללת את כל הפריטים הנחוצים לכם לעיצוב הגינה המושלמת: מערכות ישיבה וכסאות לגן, שולחנות גינה, ערסלים ומיטות, רהיטי גינה מאלומיניום ועוד. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר המוצרים וליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים. 
 
עיצובים ודגמים יוקרתיים של שמשיות לגינה עומדים לרשותכם באולמות התצוגהש ל אואזיס. בואו לבקר.
 עיצוב שמשיות בגינה
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661