ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

כסאות עץ לגן 

כסאות עץ לגן זה לא מה שהיה פעם. אם כסאות פלסטיק פעם סיפקו אותנו, אז היום הם כבר לא נמצאים בגינות יותר ובמקומן ישנם כסאות עץ לגן מהודרים ונוחים יותר, עם או בלי ריפוד ומחומרים מאסיביים שעמידים בפני תנאי מזג האוויר של ישראל. מי אינו אוהב לצאת לחצר שהיא מעוצבת ? במיוחד כאשר יש בה כסאות עץ לגן מעוצבים ויפים שיכולים להתאים לנו ולאורחים שבאים אלינו. 

היום, הרבה אנשים משקיעים הרבה מחשבה וכסף בעיצוב הבית אבל גם הגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית ואנו משקיעים הרבה מחשבה וכסף ברכישה של ריהוט גן מתאים . ניתן באמצעות ריהוט מיוחד, ליצור אווירה נעימה ומיוחדת בגינה שלנו, אם זו אווירה כפרית, רעננה וקלאסית או מודרנית. 

שילוב כסאות עץ לגן  בהתאם לריהוט הקיים

אם יש לכם פינת ישיבה בגינה ואתם מעוניינים להוסיף לה כסאות גן תוכלו להתאים את הכיסאות לחוד. ניתן למצוא מגוון רב של כסאות עץ לגן בכל מיני חנויות שמוכרות רהיטי גן. יש כאלה המוצאים חנויות יד שניה שמחדשות רהיטים והם אכן מוצאים כסאות גן מיוחדים שיוסיפו לאווירה בגינת ביתם.

 כסאות עץ לגן

יש לציין כי כאשר אתם בוחרים כסאות גן, חשוב כי הם נמצאים תחת צל כמו פרגולה או למצוא כסאות גן שיהיו עמידים מבחינת החומרים מהם הם עשויים לתנאי מזג האוויר בארץ במיוחד עם שמש קופחת כמו שיש לנו בימי הקיץ. יש לציין, כי כסאות עץ לגן, צריכים להיות עמידים לא רק בפני השמש, אלא גם מרטיבות וגשם. חשוב כי רכשו כיסויים מתאימים על מנת לשמור על ריהוט הגן מכל תנאי מזג האוויר. 

כסאות עץ לגן  מתקפלים

יש כל מיני סוגים של כסאות עץ לגן, יש כאלה כסאות שהם מתקפלים ונוח להציב אותם במרפסות, הם לא תופסים מקום והם נוחים וקומפקטיים במיוחד למי שיש לו גינה קטנה ותמיד יהיו לו כסאות עץ לגן רזרביים במקרה והגיעו אליו הרבה אורחים.

יש כסאות מאלומיניום עבור הגינה, מקש, מעץ ומשילוב של כמה חומרים. ניתן למצוא מגוון של כסאות גן בחנויות המוכרות ציוד לבית או חנויות המוכרות ריהוט גן באזורים השונים בארץ.

אואזיס עם דגמים חדשים של כסאות עץ. היכנסו לאולמות התצוגה והתרשמו.

המוצרים הנבחרים שלנו: סט כסא גן מעוצב

 עיצוב כסא עץ לגינה
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661