ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

ריהוט גן מעץ מלא

מהו ריהוט גן מעץ מלא? כיצד נדע שהריהוט עמיד, ומתאים להצבה בגן בכל תנאי אקלים? מה ההבדל בין עצים שונים המשמשים לריהוט, והאם סוג העץ מעיד בהכרח על רמת העמידות הצפויה של הרהיט?

ריהוט גן מעץ מלא הוא ריהוט אשר כולו עשוי מעץ, ולעתים יש ריפודים ותוספות כמו גוף ישיבה מקש או מבד. אנו נדע אלו פריטי ריהוט גן מעץ מלא יתאימו לגן שלנו על פי סוג העץ. עץ הוא חומר שנבדל על פי סוגיו, וזה לא סוד שיש סוגים עדינים של עץ, שאינם מתאימים להצבה בגן ויש סוגים עמידים וחזקים שנועדו להצבה בגן אפילו בעונות בעיתיות עם לחות מחד וגשם מאידך.
 

ריהוט גן מעץ מלא

 

הכירו את סוגי העץ המבוקשים ביותר עבור ריהוט גן

אפיטונג - עץ שמוצאו בווייטנאם. עיצוב באפיטונג הוא בדרך כלל עיצוב עם קרשי עץ מלבניים הנמצאים אחד במקביל לשני, לעתים גם מחוברים יחדיו ולעתים עם רווח של מספר סנטימטרים בין אחד לשני.

קומרו - הקומרו מקובל לשימוש בארה"ב בשוק העצים, בעיקר בדקים לגינה. גם בריהוט גן ניתן למצוא פריטים שלמים העשויים מקומרו. רהיטיו עשויים אף הם ממלבנים, אך בשונה מהאפיטונג הם רחבים יותר, ובדרך כלל יהיו צמודים זה לזה.

איפאה - עץ מאמריקה התיכונה וחלקה הצפוני של דרום אמריקה. העץ ידוע כגבוה במיוחד, וחזק במיוחד עוד כשהוא מצוי על הקרקע. על כן, הוא חומר מבוקש לא רק לריהוט גן אלא לכל צורך חיצוני בהצבת עץ: קירות של בית מעץ, דלתות כניסה מעץ וכד'. הוא עשוי מלבנים מלבנים, בעלי רוחב דומה לרוחבו של האפיטונג.

בנוסף אליהם - קיים גם ריהוט גן מעץ מלא העשוי מטיק, סקויה, ועוד מגוון רחב של עצים עמידים.

 

ריהוט גן מעץ

 

עצים מעובדים לריהוט גן - האם זה כדאי? האם זה חסכוני?

עצים מעובדים הם אותם עצים שידועים ככאלו שלא ישרדו בחוץ במצבם הטבעי, ועל כן ימשכו אליהם טרמיטים ותולעי עץ. לכן, לפני שמשווקים רהיטים מהם – הם עוברים סינתזה כימית שנועדה לחזק אותם ולדחות מזיקים. היתרון מגולם כמובן במחיר, שנובע מעלות ייצור נמוכה ומשימוש בעץ שהוא מראש – זול יותר כי הוא נמצא בתפוצה נרחבת יותר בעולם. החסרון הוא שלעתים מפריזים בהיקף הסנתוז, מה שעלול ליצור ריחות לא נעימים או מראה חיצוני פחות אטרקטיבי מהמראה של הריהוט מהחומר הטבעי החזק.

המסקנה היא - שלרוב כדאי לרכוש ריהוט גן מעץ מלא ללא עיבוד כימי, אך זה לא סוד שריהוט כזה חוסך במחיר, ולכן כדאי לבדוק אפשרות זו, אך לעשות זאת בצורה מדוקדקת תוך ווידוא שהוא נוח, ואינו מכיל תופעות לוואי.

אוזיס מציגה יתרונות של ריהוט גן מעץ מלא, גלריות וקטלוג להתרשמות מעיצובים יוקרתיים ועוד. היכנסו לאתר והתרשמו.

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661