ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

ריהוט למרפסת

מעוניינים במידע על ריהוט למרפסת ? במאמר זה נספק עבורכם מספר עצות מועילות אודות ריהוט מסוג זה. ריהוט למרפסת חיצונית, ללא גג או פרגולה המוצבים מעליה מצריך התבוננות באותם פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ריהוט גן. מדוע? משום שהוא חשוף לפגעי מזג האוויר, ולרמת הדחיסות של האוויר: מצבי לחות גבוהה או נמוכה. מצד שני, בשונה מהגן – שמכיל בדרך כלל שטח מכובד בגודלו, למרפסות ישנה נטייה להיות קטנות ולכן חשוב לרכוש ריהוט אשר ניתן ליצור באמצעותו התנהלות תקינה במרפסת, וללא דוחק מיותר. להלן מספר עצות נבונות לרכישת ריהוט למרפסת:

סטים לריהוט המרפסת

 
ריהוט מומלץ למרפסת הוא ריהוט אלומיניום או ריהוט עץ בליווי כיסויי חורף. כיסויי החורף הם מוצר חובה לכל הרוכש ריהוט מעץ בשל סכנת הבלאי המרחפת מעליו בעתות הגשמים. ריהוט אלומיניום, לעומת זאת, יכול לעמוד חשוף כל השנה לא רק בשל כך שהוא לא מתקלף או מתנפח כמו העץ, אלא גם בשל כך שביחס למתכות אחרות – רמת החומציות שלו כמעט אפסית מה שמצביע על קצב התחלדות נמוך ביותר.
 

במידה שהמרפסת קטנה – הסתפקו בסט מינימלי של ריהוט למרפסת

 
סט ריהוט למרפסת בעל תנאי מינימום מכיל, על פי רוב, שולחן קטן ו 2-3 כסאות נמוכים לכל היותר. חשוב לרכוש ריהוט למרפסת אשר רמתו אינה ניתנת לערעור. על מנת להגיע לתוצאה זו – ניתן להתחקות אחר פורומים מקצועיים העוסקים בריהוט חוץ, לשאול אדריכלי נוף או מתכנני ערים על ידי פנייה למשרדם, או להתייעץ עם חברים ומכרים אשר יש להם מרפסת חשופה לאוויר הפתוח.
 סט מערכת ישיבה מעוצבת לגינה

מומלץ לרכוש כיסויים לריפוד הריהוט

 
ריהוט למרפסת, העשוי בדרך כלל מאלומיניום או מעץ, מהווה מוצר קשיח אשר ישיבה עליו אינה בהכרח מזמינה ונוחה ללא פריטי ריפוד ידניים הניתנים להצבה על גביו: מדובר בכריות בד בעלות עובי מינימלי אשר נועדו להצבה על הריהוט וישיבה בנוחות מירבית עליו.
 
חשוב להתייעץ עם מעצב פנים אודות מראה הריהוט
 
מוצרי ריהוט למרפסת הנם מוצרי קבע אשר יישארו לכל השנה במרפסת שלכם. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים מטעם חברת שיווק ריהוט למרפסת על מנת לסייע לך לרכוש ריהוט איכותי למרפסת מבחינה עיצובית – אשר ישתלב היטב עם יתר תכולת הבית והנוף החיצוני למרפסת.
 
מעוניינים לשדרג את הגינה שלכם בסט איכותי לגן? אואזיס ריהוט גן שמחה להציג בפניכם את הסטים לגינה המעוצבים והמיוחדים שלה! אתם מוזמנים לבקר בדף קולקציית שולחנות לגינה ולהתרשם ממבחר הדגמים!
 
אואזיס יוצאים עם מספר דגמים חדשניים של ריהוט למרפסת איכותי ויוקרתי.
 
המוצרים הנבחרים שלנו: סט מערכת ישיבה מעוצבת
 ריהוט מעוצב למרפסת ולגן
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661