ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

ריהוט יוקרה לגינה

מעוניינים בריהוט שיחזק עד מאד את התדמית העיצובית בגינה שלכם? זקוקים לרעיון עבור ריהוט יוקרה לגינה אשר יבנה מחדש את המראה הדקורטיבי שלה? אם גם אתם מעוניינים לצרוך ריהוט יוקרה לגינה שבאמת יפנק אתכם, כל המידע על צריכה נכונה שלו מצוי כאן.

כידוע, ריהוט יוקרה לגינה הוא אחד הפרמטרים החשובים בה. הוא מהווה חלק נכבד מכרטיס הביקור שלה בכל הקשור לטיפוח ועיצוב. ריהוט יוקרה לגינה יכול להיות מרופד, או להיות עשוי מחומרים טבעיים כמו קש וראטן שהם למעשה גם הבסיס וגם הריפוד. ריהוט לגינה יכול להיות עשוי מעץ, או מתכתי. לכן, על מנת לעבות בצורה הטובה ביותר את גינתכם עם ריהוט יוקרה, הכנו עבורכם מקבץ עצות חכמות לבחירה מוצלחת.

 שולחן גינה יוקרתי

התרשמו מהמראה הדקורטיבי של ריהוט יוקרה לגינה

קחו בחשבון - צבעים של שבילי הולכי רגל, ביסוס הצמחייה בגינה: מדשאות, חול, פרחים? הסתכלו על צורות גיאומטריות בגינה: מרובעות, עגולות, חדות? חשוב להתייחס גם לרכיבים מלאכותיים בגינה כמו השבילים השונים בה או החומה המקיפה אותה. על סמך הרושם שנוצר מהנוף בגינה ניתן לחשוב על מספר אסופות ריהוט יוקרה לגינה:

ריהוט גן ראטן - ריהוט גן ראטן הוא ריהוט רך בצבעים כהים: חום כהה או שחור. הריהוט דומה מעט לריהוט קש בצורה אך לחלוטין לא בצבע, וגם לא בהקשר. בעוד אשר קש נמצא בדרך כלל רק על גוף הישיבה, הראטן מצוי בכל כסאות בגן, כולל ברגליים ובבסיס. הדמיון בין שני החומרים נובע בעיקר מהיותם חומרים קלועים, מחולקים לפסים.

ריהוט גן מעץ מלא - ריהוט אשר מתאים בעיקר לגינה שהצבע השולט בה הוא החום-אדמדם: שבילי הולכי רגל משיש אדום, גדר עץ המקיפה את הגינה, וכד'. בתחום זה – כדאי להיות עם אצבע על הדופק ולברר מהם העצים שאתם מתכוונים לרכוש: בעוד אשר אפיטונג, קומרו, תיק, איפאה וסקויה ישמשו אתכם למשך שנים, ויכילו אחריות ממוצעת של 7 שנים נגד ריקבון, לא כך יהיו רהיטים מעצים עדינים יותר. לעתים ייתכן כי דווקא מהעצים העדינים תבוא הישועה אם הם עברו סנתוז שמותיר לנו להציב אותם בחוץ. זה מוריד מחיר, אך לא תמיד משתלם בשל נוחות היתר שמספקת אסופת הרהיטים מהעץ הטבעי.

ריהוט גן מתכתי - ריהוט גן אשר לרוב עשוי אלומיניום או נירוסטה. לעתים ניתן למצוא גם אסופת ריהוט יוקרה לגינה – שעשויה מברזל. חשוב לוודא שהריהוט נגיש להצבה בגינה, ושהוא אל חלד. אם הוא אינו אל חלד, חשוב לכסות אותו לקראת החורף כדי שלא יספוג גשמים. לרוב, יתאים הריהוט לגן בעיצוב מודרני על טהרת צבעי הכסף והלבן, אך גם בגינות עם עיצוב עץ ניתן לצרוך ריהוט מתכת בשל טכניקות הצביעה המתקדמות של היום בעזרתן ניתן למצוא ריהוט מתכתי בצבע העץ הטבעי.

שולחן גן יוקרתי

תנאי השירות והאחריות על ריהוט יוקרה לגינה

תעודת אחריות רב שנתית, במסגרתה תקבלו שירות מלא על הרהיטים שלכם, כולל החלפת חלקים במקרה של בלאי. תקבלו גם עדכונים שוטפים מהמשווק על רהיטים מתקדמים חדשים הנמצאים בשוק, בעזרתם תוכלו לעבות בעתיד את גינתכם.

אואזיס מציגה ריהוט יוקרתי לגינה. ניתן להתרשם מהגלריות שבאתר או לבקר באולמות התצוגה היוקרתיים של אואזיס.

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661