ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 

ריהוט גן במבצע

ריהוט גינה במחירי מבצע

כידוע, ריהוט גן במבצע הוא ריהוט איכותי אשר תמורתו לא תחויבו בתשלום יקר הרבה יותר ממחיר העלות שלו. נשאלת השאלה – כיצד יודעים זאת? כיצד ניתן לבדוק זאת? מהם התסמינים שהעסקה שלפנינו מהווה עסקת ריהוט גן במבצע? נניח שהמחיר אטרקטיבי, כיצד נדע שהריהוט עמיד, וישרת אותנו למשך שנים רבות?

בידיעון שלפניכם – נביא לכתוב מספר אנקדוטות המעידות על עסקאות שונות כעסקאות ריהוט גן במבצע. בעוד אשר חלקן קשורות במישרין לפן הכלכלי-עסקי, חלקן ינדבו מידע על איכותו של הרהיט. השילוב שבין שני סוגי מידע אלו יניב את שתצטרכו לדעת אודות ריהוט גן במבצע.

זהותה של החברה או החנות המוכרת את הרהיטים

זהותו של הגורם המוכר חשובה לנו עוד בטרם שמנו פעמינו לכתובתו הפיזית. בתחום כמו רהיטים – יש 3 זהויות אפשריות:

* יצרן - הגורם שמתכנן ובונה את הרהיטים.

* יבואן רשמי - חברה שקיבלה זיכיון רשמי מהיצרן לשווק את הרהיטים.

* יבואן מקביל - חברה שלא קיבלה אישור מהיצרן לשווק את מרכולתו, והיא נעזרת בגורם שלישי שמוכר לה את הרהיטים.

קנייה מיצרן בדרך כלל הכי משתלמת. יצרני רהיטים מפורסמים מעמידים לרשות הקונים שלהם מתחם מכר ענק, שבנוי בצמוד לבית החרושת לרהיטים. רכישה ישירות משם תניב, על פי רוב את המחיר הכי טוב. מדוע על פי רוב, ולא "תמיד"? משום שלעתים מגיע היבואן להבנות עם היצרן לפיהן דווקא אצלו יימצא המחיר הטוב יותר אם היצרן מעוניין לסייע ליבואן לגדול ולהתפתח, או בשל העדפתו להפנות את הקונים ליבואן עקב עומס בטיפול בלקוחות קודמים. כמובן שבמידה ויש תיאום שכזה בין יבואן לבין יצרן – מדובר ביבואן הרשמי, ולכן אם נתקלתם במחיר טוב יותר ממחיר היצרן, או שמדובר ביבואן מקביל שלא תלוי בהוראות היצרן, או שמדובר ביבואן רשמי שקיבל זיכיון מיוחד. צריך פשוט לפנות ליצרן במייל או בטלפון, ולשאול אותו אם חנות 'פלונית' היא היבואן הרשמי.

מדוע עדיף לרכוש מיבואן רשמי ומתי בכל זאת כדאי לפנות ליבואן מקביל?

ריהוט גן במבצע אינו מתבטא רק במחיר. הדבר מתבטא גם ביחס המשפחתי של היצרן והגורמים הרשמיים מטעמו: סיוע להתגבר על פגמים שנתגלו בריהוט, תיקון והחלפת חלקים, וכל נושא אחר הקשור לשירות הלקוח. כיסוי שכזה על הקנייה שלכם רק היצרן או היבואן הרשמי יכולים להעניק לכם. ברם, ייתכנו מקרים בהם היבואן המקביל למד את השוק, ועל כן יודע גם מה המחיר המקורי וגם מהו מחיר הזיכיון שקיבל היבואן מהיצרן, ובשל כך שהוא יודע מה מתרחש סביבו הוא מוריד את המחירים באופן משמעותי ורחוק יותר מיתר הגורמים. אמנם לא תזכו לקשר עם היצרן בכל הנושא של אחריות ושירות, אבל לעתים דווקא היבואן המקביל יכול להיות זה שחוסך לכם בהוצאות הכספיות-נטו על הריהוט שלכם. בכל מקרה, כדאי לוודא גם אתו שהוא מעניק חסות ואחריות למוצרים שלכם במקרה של בלאי, ואם אתם יודעים שזה יבואן מקביל - דרשו את הבטחותיו במסמך רשמי מטעמו.

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661