ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 

ריהוט גן אלומיניום

 

ריהוט גן בייצור אלומיניום איכותי

מעוניינים במידע על ריהוט גן מאלומיניום ? במאמר זה נספק עבורכם את כל המידע על ריהוט מסוג זה. ריהוט גן מאלומיניום מכיל פריטים מסוגים שונים – מכסאות עבים המשמשים מעין ספות או כורסאות לגן ועד לכסאות שולחן דקים ושולחנות גן גדולים. על מנת לרכוש ריהוט גן מאלומיניום במחיר זול ובאיכות, הכנו עבורכם מדריך מלא אשר ימצא את כל המידע הצרכני אודות ריהוט גן מאלומיניום – שהצרכן זקוק לו על מנת לרכוש את המוצר:

קומבינציות רבות ניתן לרכוש מאלומיניום. ריהוט גן מאלומיניום יכול להכיל אלומיניום וטקסטיליין – ריפוד טקסטיל ייעודי לשילוב עם אלומיניום בצבעים אפור, לבן ושחור. ניתן לשלב אלומיניום עם עץ או עם רכיבים שהם בעצמם עשויים מאלומיניום אך צבועים בגוון העץ: גם נהנים מעיצוב כפרי וגם לא צריכים לבצע עבודות תחזוקה יקרות כמו בעץ אמתי. 

אלומיניום וטקסטיליין – מה נגיד לכם, זה כמו חתן וכלה. השילוב המתבקש לכל דעה. קניתם טקסטיליין לבן? נהנתם מעיצוב הייטק איכותי המשלב את הצבעים הכסוף והלבן – אידאלי מאד לגיחנה הגדולה. קניתם טקסטיליין אפור או שחור? כנראה שבסיסי האלומיניום שעל הרהיטים צבועים אף הם בצבע כהה. ייעודי ביותר לגינות קטנות. 

אלומיניום על השולחנות העגולים – ריהוט גן מאלומיניום שכל כולו תחכום ועוצמה. השולחנות מתקפלים, ועל כן ניתן לחסוך במקום כאשר אנו לא זקוקים להם. בנוסף צורתם העגולה יוצרת מראה מיוחד שלא נראה בגינות בדרך כלל (המתאפיינות בצורות גיאומטריות מרובעות או קודקודיות אחרות), והגוונים שהשולחנות הללו מגיעים – פשוט מחזירים אותנו לילדות: מוורוד ועד צהוב בהיר, מכחול ים ועד תכלת שמים. 

אלומיניום עם אמ טי ליין ודורה ווד – קולקציות אלומיניום המחקות עץ. הפיסול של שבבי האלומיניום הוא בדיוק כמו של קורות עץ וכך גם הצבע. יתרון ענק לבעלי הגינות הכריות שמאסו בתחזוקת עץ יקרה, ועדיין מעוניינים לשמר את חום העץ כגוון מושרש בחצרם. 

יתרונות נוספים לאלומיניום

לא מתחלד.

לא צובר קורוזיה.

נשמר כמו חדש גם לאחר סופות, גשמים ואבק.

יציב, עמיד ובלתי שביר.

לשאלות נוספות אודות ריהוט גן מאלומיניום – מומלץ להתייעץ עם צוות המוכרים ומעצבי הנוף של חברת שיווק ריהוט גן מאלומיניום

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661