ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

ספסלים מעץ

מעוניינים במידע על ספסלים מעץ ? במאמר זה נסקור בפניכם את כל המידע על ספסלים מעץ לשימוש בגן הפרטי או הציבורי. המאמר יסקור סוגים שונים של ספסלי עץ ויפרט על המפרט הטכני שלהם, תוך ציון מספר עובדות צרכניות חשובות. כמו כן, יובאו מספר נושאים הקשורים לתחום תחזוקת ספסלים מעץ. חשוב להתחקות אחר מאמר זה עד תומו על מנת להבין טוב יותר את תחום ספסלי העץ ולרכוש ספסלים אשר מתאימים לצרכים שלכם כבעלי משק פרטי או כאנשי רכש של עיריות ומועצות מקומיות:

ספסלים מעץ למשק הפרטי

ספסלים אלו הנם ספסלים קטנים העשויים מקורות עץ או מפלטת עץ אחידה. ספסלים אלו ניתנים לקיבוע לקרקע, אף על פי שישנם מספר בעלי בתים המעדיפים להשאירם ניידים. ספסלים אלו צריכים להיות מכוסים בעונות החורף על מנת להימנע מריקבון, בלאי או חשיפה לתולעי עץ. חשוב להציב מערכות ישיבה לגינה במקום שישפר את רמת עיצוב הגן. אדריכל נוף יותר להשיא לכם מספר עצות נבונות בתחום זה. ניתן לקבל שירות ייעוץ נוף בחנות לממכר ספסלים מעץ.
 

ספסלים מעץ למקומות ציבוריים

 
ספסלים מעץ למקומות ציבוריים מכילים את כל ה FACILITIES הנדרשים לישיבה בשטח ציבורי: 2-3 מקומות ישיבה בספסל, ספסלים מעצים עמידים שאינם מצריכים כיסוי בחורף, וספסלים נוחים אשר שומרים על טמפרטורה קבועה כל ימות השנה. ספסלים מעץ המיועדים לשטח ציבורי מרותכים לקרקע על ידי הרשות לפיתוח עירוני באותה עיר או חברה קבלנית אשר מעסיקה העירייה או המועצה המקומית באמצעות מכרז. חשוב לבחור בחברת התקנת ספסלים מעץ אשר תהווה חוד החנית בתחום ותהיה בעלת ניסיון בחציבה בקרקע, ובקיבוע ספסלים מעץ אליה בצורה סימטרית ומקצועית.
 ספסלי עץ לגינה

הזמנת ספסלים מעת לכל מטרה

 
ניתן להזמין ספסלים מעץ לכל מטרה באמצעות ביקור באתר האינטרנט של החברה לממכר ספסלים מעץ או לגשת ישירות לקטלוג החברה ולהזמין משם. חשוב להיות ממוקדי מטרה ולהתייעץ מבעוד מועד עם אנשי סודכם: חברים שתוכלו לסמוך עליהם, מעצבי נוף ומתכנני ערים. ככל שתערכו יותר התייעצויות מוקדמות תוכלו להכין את עצמכם טוב יותר לקראת דגמי ספסלים מעת מבוקשים לכם.
 
אואזיס עם מגוון רחב של עיצובים בספסלים לכל מטרה. רחוב, גינה, בריכה ועוד. היכנסו והתרשמו מהגלריה שבאתר.
 
לקריאה נוספת:
 
 ספסל עץ יוקרתי לגן
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661