ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

נדנדות לגינה

במאמר זה נספק לכם מידע צרכני וטכני אודות נדנדות לגינה. ראשית כל, ניגע בהיבט הטכני: נסקור עבורכם כיצד נראות נדנדות לגינה, ואלו דגשים חלים על המרכיב אותן. לאחר מכן – ניגע בנושאים צרכניים הקשורים לתעודת האחריות הסטנדרטית של נדנדות לגינה, ולמחירים מקובלים של מוצר זה. אנו בטוחים כי מאמר זה ירחיב את ידיעותייך ויסייע לך להגיע לתובנות מעניינות בנושא נדנדות לגינה:

נדנדות גינה מעוצבות 

נדנדות לגינה עשויות על פי רוב מעץ או מאלומיניום. המפרט הטכני של הנדנדות מורכב מגוף ישיבה ללא רגליים, שני זוגות קורות עץ או עמודי אלומיניום היוצרים צורת משולש ללא צלע הבסיס, זוג נוסף של קורות או מוטות קטנים להצבה בתוך אותם שני משולשים על מנת לקבע את חיבורם הרצוי, קורה או מוט נוספים המשמשים לחיבור שני המשולשים מהקדקוד, וכן מספר ברגים – ביניהם בורגי הלם לחיבור גוף הישיבה לנדנדה.
 
מדובר במוצר הרכבה עצמית, אשר יש לקחת בחשבון מספר כללים חשובים לביצוע הרכבה בטוחה במסגרתו: מכל חיזוקי הברגים – החיזוק המשמעותי ביותר הוא של הברגים אליהם מחובר גוף הישיבה של הנדנדה. ללא חיבור חזק, כסא הנדנדה יקרוס, והיושבים עליו עלולים להיפגע קשה. נדנדות לגינה חייבות להיות מחוזקות גם ביתר החיבורים, אך לשים דגש מיוחד על הברגים העליונים.
 נדנדות גינה

סוגיות צרכניות בתחום הנדנדות לגינה

 
חשוב לעיין היטב בתנאי האחריות למוצר, גם אם הובטחה לכם אחריות של עשור ומעלה. לרוב, קובץ תנאי האחריות מכיל סייגים רבים, אשר חובה לקרוא אותם ולהפנים תחת אלו תנאים בדיוק ניתן להשתמש באחריות במסגרת תקלות שמתרחשות במוצר. כמו כן, חשוב להתייעץ עם מומחים לריהוט הגן: משכנים אשר מרבים לצרוך ריהוט מסוג זה ועד לאדריכלי נוף מובילים בתחום – אודות נדנדות לגינה עמידות ובעלות עיצוב מקורי ויפה.
 
מומלץ, בטרם הרכישה, לבדוק גם מה חשבו עליה הצרכנים הקודמים של המוצר. את המידע ניתן לקבל באמצעות גלישה לאתרי פורומים באינטרנט העוסקים בנושאים מקצועיים שונים. בדיקות אלו מכסות עבורכם את כל הפאן הצרכני של המוצר ומאפשרות לכם לבחור נדנדות לגינה באיכות וללא פשרות.
 
לשאלות נוספות אודות נדנדות לגינה מומלץ לפנות לחברה המספקת נדנדות לגינה באמצעות הטלפון, הדואר האלקטרוני או אתר הבית באינטרנט.
 
בואו לבקר באולמות התצוגה של אואזיס. המובילים בריהוט ואביזרים לגינה.
 נדנדות לגינה מעוצבת
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661