ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

המדריך השלם לתכנון גינה פרטית

אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד יש לתכנן גינה פרטית אשר תהיה כל כולה מעוצבת לפי המתווה לו שאפתם, כאן נציע מגוון דרכים לתכנן את הגינה שלכם. חשוב לציין כי הקדשת חלק מסוים בגינה לשתילת פרחים, דשא, צמחים סינתטיים, או הצבת בריכת שחייה לגינה – הנם רק נדבך אחד של התכנון. הנדבך העיקרי הנו הצבת ריהוט גן ופתרונות הצללה מלאכותיים על מנת ליצור תנאי גישה איכותיים לגן האירועים שלכם.
 

המדריך השלם לתכנון גינה פרטית - פתרונות הצללה

 
פתרונות הצללה יכולים להיות צמודי קיר: סוכך בד או פרגולה צמודת קיר, או פתרונות הצללה שולחניים, המורכבים מבסיס בעל 4 רגליים: למשל – פרגולה גבוהה המיתמרת לגובה של כמה אחדות של מטרים. ניתן להזמין פרגולות כאלו מעץ או ממתכת לפי דרישה.
 
 
עיצוב גינה פרטית
 

פתרונות אחסון לגינה - מדריך לתכנון

 
בתחום פתרונות האחסון ניתן או להציב מדפים באחד מקירות הגינה, או פשוט לרכוש מחסן להרכבה עצמית להצבה בגינה. אנו סבורים כי רכישת מחסן תהיה עדיפה, שם תוכלו לאפסן את מכסחת הדשא שלכם, המשורים וכלי החקלאות שלכם, במידה וישנם.
 
ריהוט לגינה הפרטית
 
בתחום כמו ריהוט לגינה הפרטית ניתן לדגול בשפע של קומבינציות לשדרוג הגינה. ראשית כל, ניתן לרכוש פינת ישיבה מראטן: עץ דק המיועד לריהוט עבור הגינה. היתרון שלו – שהוא מרגיש כמו קש או ריפוד בשל דקותו, ולא כמו עץ קשיח סטנדרטי. אפשרות נוספת היא לרכוש ריהוט עץ עם ריפוד: המדובר – בריהוט עץ איכותי אשר עליו ניתן לשים ריפוד בד נייד. אפשרות נוספת היא לפנות לתחום הזכוכית והמתכת, ולרכוש שולחנות אשר הראש שלהם עשוי זכוכית והבסיס ממתכת אל חלד כמו אלומיניום. הכסאות התואמים לשולחן זה יהיו בדרך כלל מתכתיים ויגיעו עם ריפוד בד להצבה על גביהם.
 
שולחן גינה מעוצב
 
 
דגשים בבחירת הריהוט
 
בחירת הריהוט צריכה להיות מלווה בהתאמת צורות וצבעים אשר ישביחו את מראה הגינה שלכם ויצרו התאמה בין עצמם לבינה. על מנת לעשות זאת כמו שצריך, התבוננו בכל פרטי הגינה שלכם, כולל בדוממים הקבועים שחוצצים בינה לבין הבית כמו פרופילי החלון שסמוכים לה, הקירות המשותפים, ואורנמנטים שונים הפזורים בגינה, ועל פי התרשמותכם – רכשו ריהוט בצורות ובצבעים תואמים שישלימו את התמונה העיצובית בגינה שלכם.
 
בחירת פתרונות אחסון בגינה
 
יש כאלו שאוהבים גם לאחסן פריטים בגינה, כמו כלי עבודה, סטים של פינת ישיבה פלסטיק או אלומיניום, שמשיות וערסלים. פתרונות אחסון מעין אלו יכולים להיות מאוד שימושיים ברחבת הגינה ולשרת אתכם נאמנה. אך מי מאיתנו שלא יכול להכניס ארון לגינה או מחסן לגינה, יכול פשוט לשלב ארון רגיל שיכול להימצא בבית בשביל לאחסן את הדברים. חצר אחורית בגינה עם ארון הזזה, כמו לדוגמא ארון הזזה Fusion שיכול לתת לכם פתרון אחסון מושלם גם לבית וגם מחוצה לו, בהחלט יכול לעשות את העבוד. ארון הזזה נחשב כפתרון אחסון נפוץ בהרבה בתים בישראל, בייחוד בדירות קטנות בהם המקום מאוד מוגבל. ארון הזזה כפתרון אחסון בגינה הוא עניין ששווה לשקול ולתת עליו את הדעת - תחשבו גם על זה בעת תכנון הגינה!
 
אואזיס מציגה מגוון רעיונות ועצות לריהוט גינה חלומית. היכנסו לצפיה בקטלוג ריהוט גן מאלומיניום.
 
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661