ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

טיפים לרכישת ריהוט גן

מעוניינים ברכישת ריהוט גן אך מעולם לא גרתם בבית פרטי לפני כן ? האם זהו נסיונכם הראשון עם ריהוט מסוג זה ? דעו כי ההתנהלות עם רהיטים מסוג זה, מחיריהם וכל סוגיה אחרת הקשורה אליהם – שונים בתכלית מריהוט ביתי רגיל. יחד עם זאת, ניתן למצוא הקבלה בין הפרטים: כך, למשל, כסאות גן עבים הן המקבילות לכורסאות הסלון, וכסאות הנוח משמשות חלופה לספות הפנים. אם זהו סט ריהוט הגן הראשון שלכם, תוכלו לקרוא מספר טיפים שימושיים על רכישה, טווח מחירים ראוי ותחזוקה של ריהוט גן: 

טיפים לרכישת ריהוט גן יציב ואיכותי

מדובר בריהוט עבור שטח חיצוני שחשוף למזגי אוויר משתנים, ולשינויים בצפיפות החלקיקים באוויר הפתוח. אשר על כן, חשוב לדבוק ברהיטים חזקים כמו רהיטים מאלומיניום: מתכת חזקה אשר צוברת חלודה בקצב איטי מאד ביחס למתכות כמו ברזל.

יחד עם זאת, גם רהיטי עץ נחשבים פופולריים למדי, אך במסגרת טיפים לרכישת ריהוט גן עלינו להביא לתשומת לבכם שמדובר במוצר רגיש למים, ולמפגעי חום וקור. על מנת לשמור על המוצר לטווח הארוך – חובה לרכוש כיסויי בד או ברזנט לרהיטים מסוג זה, ולכסותם בחורף.

 שולחן גן מעוצב

טיפים לרכישת רהיטים בצורה מבוקרת ומתוכננת המדמה את רכישת רהיטי הבית

כפי שבמסגרת רכישת רהיטי בית לא תבצעו אילתורים, אלא רכישה מושכלת המלווה בהתייעצויות עם מעצבי פנים, הדבר נכון גם לגבי ריהוט גן. הגן של ביתכם הפרטי הוא סלונכם החיצוני: עליכם לתכנן אותו לפרטי פרטים ולדעת אלו סוגים של רהיטים יוצבו בו: אלו שולחנות ואלו כסאות יונחו עליו ובאלו מיקומים. ההבדל בין סוגיה זו לסוגיית הריהוט הביתי הוא שכאן איש המקצוע אינו מעצב פנים ביתי אלא אדריכל נוף או לכל הפחות – מומחה לתכנון פארקים וגנים.

מומלץ להניח את הרהיטים על משטח יציב

הדבר נכון במידה שיש בגן שלכם דשא ירוק וגם משטח בטון או אבן מסוג אחר. כל עוד יש לכם אפשרות, ומקום מספק, מומלץ להניח את פריטי הריהוט על האבן על מנת להימנע מהרס הצמחיה. במידה שטיפ זה סותר את התכנית העיצובית שלכם, ניתן להזמין התקנת דקים לגינה או משטחים מסוגים אחרים על גבי הדשא, עליהם תוכלו להניח את פריטי הריהוט שלכם כמתוכנן.

אואזיס נותנים שירות ייעוץ והכוונה ברכישת ריהוט לגינה. היכנסו והתרשמו.

 

 עיצוב לריהוט גן
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661