ריהוט גן אואזיס
 
אואזיס ריהוט גן
טלפון אואזיס ריהוט גן
 
 

 

המדריך לרכישת גרילים לגינה

אין יותר כיף מאשר לשבת עם חברים בגינה וליהנות מבשר צלוי טעים באמצעות גרילים לגינה. יש הרבה משפחות שעברו מגריל הפחמים לגריל גז שהם מוצאים כי הוא הרבה יותר נוח להפעלה ומשוכלל. פתרון נהדר להרבה אורחים זה גרילים לגינה שיאפשרו תמיד לארח כמות גדולה של אורחים מבלי לטרוח הרבה במטבח. ניתן למצוא גרילים לגינה במבחר דגמים ומחירים וחשוב כי תשאלו את המוכר מה היתרון בכל דגם של גריל. העבודה עם גריל העשוי מגז היא הרבה יותר נקייה ופשוטה, ולכן הרבה אנשים בוחרים דווקא בגריל גז. הישראלים אוהבם בשר על האש ומי לא מכיר את הישראלי שאוהב למנגל בפארקים ובבתים?

גרילים לגינה

 

רכישת גרילים לגינה

 
יש הרבה סיבות מדוע גרילים לגינה העובדים על גז, הם הרבה יותר טובים מאשר גריל פחמים. גריל מגז, עשוי מפלדת אל חלד שמחזיקה הרבה שנם מעמד. גריל גז, מחמם הרבה יותר מהר מאשר גריל פחמים. ניתן לחבר את גריל הגז  לבלון גז קטן שהוא נייד ונוח. גריל הפחמים, משאיר הרבה לכלוך ואילו גריל העובד על גז, הוא הרבה יותר נקי ואסתטי. יש לציין, כי גריל העובד על גז, שומר על סביבת עבודה נוחה ונקייה. יש הבדל גדול בטעם של בשר העשוי על גריל שעובד על פחמים, לבין בשר העשוי על גריל העובד על גז. הבשר אינו סופג את טעם הפחם והוא נמצא רחוק יותר ולא בצורה ישירה לפחמים כשמדובר בבשר הנצלה על גריל גז.
 

גם העיצוב של גרילים תורם רבות לגינה שלנו

 
ניתן להבחין בגרילים יוקרתיים כמו גריל העשוי מגז, הוא תורם הרבה לעיצוב ולמראה היוקרתי הכללי של הגינה שלנו. יש כאלה שבונים מטבחים חיצוניים על מנת שיהיה להם נוח לארח אורחים מבלי ללכלך את הבית. ניתן למצוא גרילים לגינה העשויים גם מאבן בהרבה מקומות ומקנים מראה כפרי ומיוחד במיוחד אם הגריל עשוי מאבנים טבעיות. גריל הבנוי מאבן, הוא נוח ומתאים להתקנה בתנאי חוץ. ניתן לצלות בשר וירקות על גריל זה מבלי לנפנף או להתאמץ יתר על המידה. לגריל מאבן, יש ארובה שמוציאה את העשן. סביבת העבודה היא נוחה כי תוכלו לרכוש שולחן צד ועוד אביזרים שיעניקו לכם נוחות בזמן הצליה.
 
ניתן להתרשם ממבחר הגרילים לגינה באולמות התצוגה של אואזיס או בגלריות שבאתר.
 
 
גריל לגן
 
   
   

 

footer
 
אואזיס ריהוט גן
השר חיים משה שפירא 9
ראשון לציון
053-7931661